PESTOVANIE BYLINIEK ZDRAVO A BEZ ŠKODCOV

Či už pestujete bylinky v záhradke alebo doma na balkóne, vašim cieľom určite je, aby boli zdravé a plné chuti. Mäta, bazalka, medovka, šalvia, rozmarín a ostatné nás očaria nielen svojou vôňou, ale predovšetkým svojou užitočnosťou. Využiť môžeme ich liečivé účinky, tiež je možné ich použiť ako koreniny pri príprave rôznych jedál a nápojov. Pestovanie byliniek je celkom jednoduché, radosť z nich nám však môžu prekaziť škodcovia, napr. vošky. Sú síce drobné a nenápadné, o to väčšie škody však vedia napáchať na našich bylinkách. Problém vošiek je aktuálny aj v tomto období. V zime sa im podarilo dobre prezimovať a teplá jar je ideálna pre ich množenie. Najlepšia zbraň voči nim je určite prevencia. A keďže sa jedná o bylinky, ktoré plánujeme vo forme jedál alebo nápojov konzumovať, určite neodporúčame ako ochranu proti voškám použiť chemické prostriedky.

Riešením môže byť jedinečný výrobok radu NATURA. Výrobky radu NATURA sú určené pre spotrebiteľov, ktorí sú zameraní na zdravý životný štýl a ochranu prírody. Chcú pre seba a svoju rodinu pestovať šetrne a predovšetkým bez chémie.

Unikátne hnojivové tyčinky NATURA Big Beat majú dvojitú funkciu. Vyživujú rastliny a vďaka unikátnej receptúre obmedzujú výskyt cicavých škodcov. Toto tyčinkové hnojivo je určené na všetky druhy rastlín, či už kvitnúce, nekvitnúce, bylinky, ovocie, zeleninu a mnohé ďalšie.

Hnojivové tyčinky NATURA Big Beat majú aj ďalšie výhody:

  • na všetky druhy rastlín (kvitnúce aj nekvitnúce)
  • dodáva rastlinám potrebné živiny
  • unikátna látka v receptúre obmedzuje výskyt cicavých škodcov a udržiava tak počet škodcov pod prahom škodlivosti
  • trojnásobná veľkosť tyčiniek oproti bežným tyčinkovým hnojivám
  • 1 balenie = 12 tyčiniek (nahradí 1 balenie s 36 tyčinkami)
  • pôsobí spoľahlivo až 3 mesiace
  • tyčinka sa po svojej životnosti rozpadne na neškodné prírodné látky, ktoré sa bežne vyskytujú v pôde

 

Videonávod: www.youtube.com

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů