CHLADIVÉ OSVIEŽENIE V HORÚCICH DŇOCH

 Praktická hmlová hadica Gardena – súprava ochladí a spríjemní horúce letné dni.

 

Horúci letný deň, slnko svieti a nepomáha dokonca ani tieň pod slnečníkom. Pre tieto typy dni je hmlová hadica Gardena dokonalým spôsobom, ako sa doma vo vlastnej záhrade osviežiť a uvoľniť.

Kto by si nechcel užiť pri relaxácii na balkóne alebo na terase trochu osvieženia? Chcete si vychutnať príjemný oceánsky vánok, ako keby ste boli na dovolenke? Nová hmlová hadica Gardena tento pocit prináša a poskytuje vám osvieženie v horúcich letných dňoch.

Jednoducho pripevnite hmlovú hadicu na vonkajší slnečník, markízu alebo pergolu a napojte ju na vodovodný kohútik. Akonáhle začne prúdiť voda, trysky vytvárajú nádherne jemnú hmlu, ktorá sa vznáša a ochladzuje dusné horko. Voda je tak jemná, že zostáva vo vzduchu ako chladný závoj.

Súpravu je možné ľahko pripevniť k slnečníku alebo na markízu pomocou vhodných svoriek a rovnako ľahko ju možno odstrániť alebo nastaviť. Súpravu je možné tiež natrvalo upevniť skrutkami napríklad na nosníkoch pergoly. Vzhľadom na to, že systém vyžaduje iba jediné pripojenie na zdroj vody, je obzvlášť flexibilný. Pri rozhodovaní, kam hadicu umiestniť, nie ste nijako obmedzení. Prídavné trysky sú k dispozícii ako príslušenstvo. Pretože hmla, ktorú hadica vytvára, je veľmi jemná, spotrebováva len zanedbateľné množstvo vody. Nemusíte mať výčitky, keď si budete užívať chladného osvieženia po celé leto!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů