PREČ S VODOU: INTELIGENTNÉ ODČERPÁVANIE VODY!

 

Vyčerpať, vytrieť, misia splnená – spoľahlivé ponorné čerpadlá

Šikovné a pevné ponorné čerpadlá Gardena sú ideálnou voľbou pre čerpanie čistej až mierne znečistenej vody, obzvlášť vďaka tomu, že sú vybavené chytrým aquasenzorom. Akonáhle je dosiahnutá minimálna hladina vody 5 milimetrov, ktorú však možno kedykoľvek nastaviť, čerpadlo začne pracovať automaticky, čím zabraňuje väčším škodám. Vďaka tomu môžete oddychovať s istotou, že až sa vrátite domov, neprekvapí vás vodná pohroma.

Bez ohľadu na to, či chcete vodu vyčerpať alebo ju prepraviť pomocou čerpadla na iné miesto, ponúka ponorné čerpadlo 21000 Premium ďalšie rôzne účely. Vďaka jeho menovitému výkonu 1000 W je schopné vyčerpať neuveriteľných 21000 litrov vody za hodinu.

Ponorné čerpadlo na čistú vodu 7000/C Classic s menovitým výkonom 250 W vyčerpá až 7000 litrov vody za hodinu, a je preto určené na vyčerpávanie menších objemov vody.

Okrem týchto dvoch modelov ponúka Gardena rad ďalších odvodňovacích čer-del podľa individuálnych požiadaviek, ktoré poskytujú výkon od 7000 do 13000 litrov vody za hodinu a rôzne výkonové a tlakové charakteristiky.

Čerpadlá pre bezpečnú prácu – výkonné kalové čerpadlá

Ak potrebujú chytrí záhradkári a majitelia domov vyčerpať alebo prepraviť veľký objem znečistenej vody, musia použiť odvodňovacie čerpadlo, ktoré môže krátkodobe pracovať aj s vodou s väčšími nečistotami. Gardena kalové čerpadlá sú vhodné pre vodu s nečistotami s priemerom do 38 milimetrov, pričom šikovný aquasensor zapne a vypne čerpadlo automaticky.

Voda nemá šancu už pri nízkej hladine 65 milimetrov. Najlepšie na tom je to, že záhradkár si môže individuálne regulovať hladinu vody, pri ktorej čerpadlo začne pracovať. Na vyčerpávanie veľkých objemov vody je ideálne vhodné Gardena ponorné čerpadlo 20000 inox Premium. Pri výkone 1050 W sa tento prístroj dokáže vysporiadať až s 20 000 litrami vody za hodinu. Pre nižšie hladiny vody odporúčame kalové čerpadlo 7000/D Classic. Vďaka výkonu 300 W vyčerpá až 7000 litrov vody za hodinu.

Iné modely s kapacitou od 7500 do 13000 litrov za hodinu môžu bez problémov vykonávať menšie odvodňovacie práce.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů