AJ V MESTE SA NÁJDE MIESTO PRE VAŠU ZÁHRADKU

Zhonu na uliciach, v práci aj doma je občas veľa a uvítali by sme tiché miesto, kde si môžeme pohodlne oddýchnuť. Nie vždy je ale čas odcestovať na dovolenku alebo na výlet na vidiek. S trochou fantázie si ale môžeme vypestovať vlastnú oázu pokoja u seba doma.

Spoločnosť Gardena sa vytrvalo snaží, aby sa mestá zelenali stále viac. Podporuje radosť zo záhradkárčenia aj bez veľkého pozemku na vidieku. Pripravila novú súpravu náradia a inovovala drobné náradie z rady combisystem na mieru mestským záhradkárom, balkónovým záhradkám a debničkám na okenných parapetoch.

Záhradkárčenie 21. storočia

Mestské záhradkárčenie už nie sú len balkóny a okenné parapety. Zelenať sa môžu aj strechy domov, steny dvorov či rohy ulíc. Čím ďalej obľúbenejšie sú spoločné dvory a vznikajúce komunitné záhrady, kde susedia spoločne pestujú vlastnú zeleninu, bylinky a kvety. Záhradkárčenie je spoločenskou aktivitou, potešením a hlavne vítaným oddychom po dni strávenom pri počítači.

Praktický pomocník

Nech už budete zakladať zelený kút kdekoľvek, nezaobídete sa bez spoľahlivého a funkčného vybavenia. Náradie Gardena combisystem je obzvlášť kompaktné. Lopatky, hrabličky, motyčky – všetky nástroje sú prispôsobené pre pohodlné používanie. Špeciálne tvarovaná rukoväť s mäkkými prvkami umožňuje bezpečný, pevný a ergonomický úchop a starostlivosť o záhradku pôjde hneď od ruky.

Skvelý tip:

GARDENA balkónový box pre mestské záhradkárčenie s drobným náradím boduje mnohostranným využitím, pri skladovaní nezaberie veľa miesta a všetko budete mať vždy po ruke. Box obsahuje lopatku, kvetinovú drapku, záhradné nožnice a ručný zmeták. Kryt boxu môžete použiť ako lopatku.

www.gardena.com

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů