PRESNÁ ZÁVLAHA VAŠICH RASTLÍN POČAS CELÉHO ROKA

Rastliny na záhrade či terase potrebujú pravidelnú závlahu, len tak budú rásť a robiť nám radosť. Zavlažovací kvapkový systém Gardena dokáže vyriešiť prísun vody jednoducho a inteligentne.

Výživa od korienkov

Výživa od korienkov nie je výhradou len našich vlasov, ale aj rastlín. Zavlažovací systém Gardena Micro-drip, ktorý privedie vodu priamo ku korienkom rastliniek, je výborným riešením zavlažovania rastlín po celý rok.

GA210-0189 (800x603)

Nároky rastlín

Každá rastlina má pre svoj rast a vývin individuálnu vlahovú potrebu. Stanovuje sa podľa vodného režimu rastlín vo vzťahu k fotosyntéze a klimatickým podmienkam. Prostredníctvom zavlažovacieho systému si zavlažovanie nastavíte tak, ako im vyhovuje. Na výber je z rôznych druhov kvapkačov s rozdielnym prietokom, čo umožňuje individuálny prísun vody k rastlinám.

Gardena Micro-Drip-System štartovacia súprava pre rastliny v črepníkoch sa používa na bezstarostné a úsporné zavlažovanie 7 ks črepníkov a 3 ks dlhých hrantíkov na balkónoch a terasách. Základný prístroj na redukciu tlaku je napojený na vodovodný kohútik pomocou hadice. Rastliny v črepníkoch sú zavlažované presne a individuálne podľa potreby pomocou kvapkovej závlahy s kvapkačmi. Patentovaná spojovacia technika “Quick & Easy” umožňuje veľmi jednoduché a rýchle spojenie a rozpojenie jednotlivých častí. Tento systém zavlažovania je ideálne použiť v skleníkoch alebo na terasách.

GA250-0128 (800x533)

Záhradník na mieru

Ku štartovacej sade je ideálne dokúpiť zavlažovací počítač, ktorý sa pripojí jednoducho na vodovodný kohútik. Podľa naprogramovaných údajov a vašich preferencií sa postará o automatické zavlažovanie vašej záhrady. Môžete si vybrať od jednoduchších modelov zavlažovacích hodín, alebo sa rozhodnúť pre pokročilejšie modely MultiControl a MasterControl, ktoré možno naprogramovať individuálne na jednotlivé zóny vašej záhrady. Konkrétne najvyšší model možno naprogramovať až 6 oblastí v záhrade.

Viac o závlahovom systéme Gardena Micro-drip na www.gardena.sk.

GA250-0076 (800x652)

GA250-0198 (800x571)

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.