PRE PERFEKTNE UPRAVENÝ TRÁVNIK

Ak sa starostlivosti o trávnik venujete pravidelne a váš pozemok nie je príliš členitý, zvládnete ho pohodlne obstarať použitím klasickej pojazdnej kosačky. Málokedy však trávnik vyzerá ako dokonalý štvorec s rovným povrchom. Omnoho častejšie má záhrada veľa prekážok ako napríklad stromčeky,  posedenie na záhrade, ohnisko, záhony a podobne. Nie je ani výnimkou, že pozemok má prirodzene svahovitý terén, kam sa s klasickou kosačkou iba ťažko dostanete.

V takomto prípade určite oceníte ručne nesené náradie, s ktorým obstaráte aj ťažko dostupné miesta ľahko a pohodlne. Elektrické vyžínače Gardena vám budú skvelým pomocníkom. S vyžínačom ľahko doladíte detaily napríklad blízko domu či okolo kvetinových záhonov, skrátka všade, kde by vám klasická kosačka neposlúžila.

Všetky modely elektrických strunových vyžínačov Gardena sú extrémne ľahké a veľmi jednoducho sa s nimi manipuluje. Majú vynikajúcu ergonómiu, sklon ovládacej rukoväte je možné jednoducho nastaviť jedným prstom. Pri práci sa nemusíte zbytočne ohýbať, vyžínače sú vybavené teleskopickou trubkou s jednoduchým výškovým nastavením, ľahko sa tak prispôsobia potrebám každého užívateľa. Ľahká zmena sklonu kosiacej hlavy stlačením jediného tlačidla zaistí jednoduché kosenie na ťažko dostupných miestach. Vďaka sklápaciemu ramenu na ochranu rastlín sa navyše nemusíte báť o svoje pestované kvety. Na počiatočnú montáž nie je potrebné žiadne náradie, môžete sa tak takmer ihneď pustiť do práce na vašej záhradke.

Viac na www.gardena.com.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.