NENAHRADITEĽNÉ SPOJENIE PRE KAŽDÉHO ZÁHRADKÁRA

Nejeden záhradkár je na svoju záhradu patrične hrdý, lebo vie, koľko námahy za jeho výtvorom stojí. Pravidelná starostlivosť sa však nezaobíde bez profesionálnej asistencie. Gardena combisystem je široký sortiment rôzneho záhradného náradia, s ktorým zvládnete záhradné práce jednoduchšie.

Starostlivosť o záhradu zahŕňa veľké množstvo činností. Väčšina z nich si vyžaduje individuálne prispôsobené náradie. Záhradné domčeky, garáže či iné priestory však majú iba obmedzenú kapacitu a tak sa časom každý záhradkár stretáva s otázkou: Kam všetkých pomocníkov uskladniť? Gardena už pred viac ako štyridsiatimi rokmi vyvinula sériu produktov, ktorá ponúka jednoduché riešenie s názvom Gardena combisystem. Obsahuje široký sortiment záhradného náradia, ktorý možno ľubovoľne kombinovať. Stačí si vybrať vhodnú násadu a zo záhradných hrablí sa jedným ťahom stane posýpací vozík či zmeták. V rámci produktovej línie je možné skombinovať viac ako 50 druhov koncových nástrojov a niekoľko typov násad. O starostlivosť o trávnik, stromy,  kríky, dom, dvor či kvetinové a rastlinné záhony je tak bez problémov postarané.

Ako si vybrať správnu násadu? Na hrabanie je vhodná klasická rovná drevená násada. Pri upratovaní snehu je ideálne využiť hliníkovú násadu ergoline a do korún stromov pri oberaní ovocia či prerezávaní sa dostanete vďaka teleskopickej násade. Vďaka spoľahlivému spojeniu si môžete byť istí, že náradie na násade pevne drží. Robustná upínacia skrutka spojí náradie s násadou jednoducho a rýchle .

Novinkou tohto roka je nové drobné náradie combisystem. Využijete ho predovšetkým pri sadení a presádzaní okrasných a úžitkových rastlín. Ergonomická rukoväť z mäkkého plastu a nové zakončenie proti skĺzavaniu zaručuje pohodlnú prácu. Dostupných je osem druhov koncových nástrojov – od motyčky cez hrabličky až po lopatku. Môžete ich v závislosti od účelu používať s krátkou rukoväťou alebo s predlžovacou násadou pre prácu vo vzpriamenej polohe.

Viac informácií na www.gardena.com.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.